DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  NĚCO O NÁS
Náš klan je úspěšný klan hrající hru Multi Theft Auto San Andreas již od roku 2006. Zakládáme si na své bohaté a velmi úspěšné historii, nicméně se však stále snažíme náš klan modernizovat a stále zlepšovat jak jeho fungování tak i náš herní projev.

Jako prioritu klanu bereme hlavně dobré vztahy mezi jednotlivými hráči, kterým jistě napomáhá i náš důmyslný a plně demokratický systém při nabírání nových hráčů mezi nás. Náš tým se snaží pro své hráče vytvořit ideální a dostatečné herní prostředí, které samozřejmě poskytujeme i pro ostatní milovníky této hry.

Patříme ke špičce klanů na Česko-Slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany. Jako tým hrajeme vždy férově, což se nakonec odráží i určitým respektem na mezinárodní scéně. Jako příklad mohou sloužit pozvánky do prestižních mezinárodních turnajů.
  V ČÍSLECH
  Vznik klanu 26. únor 2006  
--------------------------------------------------------------------
  Odehráno zápasů přes 650 CW  
--------------------------------------------------------------------
  Nejmladší člen (13 let) Alfondra  
--------------------------------------------------------------------
  Nejstarší člen (24 let) Mr.Luk@s  
--------------------------------------------------------------------
  Věkový průměr 19 let  
--------------------------------------------------------------------
  Nejstarší aktivní člen Ingnition  
--------------------------------------------------------------------
logo z roku 2010
  HISTORIE
Počátek historie klanu je datován ke dni 26. února 2006, kdy byl založen hráčem s nickem Honya. Nový klan byl tvořen převážně nováčky a hráči co teprve objevovali novou hru, přesto se však klan brzy dostal do podvědomí mnohých, kteří o této hře něco málo věděli. Mezi největší ikony tehdejšího týmu jistě patřili hráči jako Honya, Ingnition, Ferda93, Foppa_21, 3M, Sova, t.eff, Miky7 či Mr. N30, který se posléze jako jeden z prvních českých hráčů dostal do mezinárodního klanu. Tento klan vydržel necelý půl rok, než ho opustila základní kostra týmu a proto se také následně rozpadl.
 
Další existence klanu se datuje k začátku roku 2007, kdy byl klan obnoven stejným hráčem, jenž ho rok předtím založil. Ve hře se začali objevovat nové tváře a hráčská základna obnoveného klanu rostla. Mezi důležité osobnosti tohoto klanu se řadili například Honya, Erosion, Jenda, Ingnition, Ferda, ehm_svk, Mara, Matous, McDan a další. Samozřejmě že měl klan určitou konkurenci a tak se stávalo vcelku běžným zvykem, že klany proti sobě hráli zápasy. Přesto se však nenašel jediný protivník z česko-slovenské scény, který by nás dokázal porazit.
 
V klanu se nakonec usadila celá elita hráčů, avšak nic netrvá na věčnost. Klan zkusil štěstí i v jiných hrách a tak se na podzim roku 2007 přetransformoval se na multiklan. A tak vznikl nový klan, respektive se náš klan pouze přejmenoval na Evil or Live. Už i díky oporám, kterými byliHonya, Erosion, Jenda, Matous, Voskov, Joe, Khuzdul, Ingnition, Mr.Luk@s, Mara, Ferda, NFSGamer, Chris, Ipy, Amoniak, BASSHUNTERnebo Drasta platil klan na domácí scéně za špičku.

Ale v jiných hrách to nešlo tak hladce jako v MTA a tak hráči začali opouštět klan. V té době se začala
pomalu rozpadat celá MTA scéna - klany měli průměrně tři hráče a podobné to bylo i u nás. Přesto však Amoniak, Sulfan, Filip, NeOn, Rob, Greeno či Brajen hrdě hráli za svůj klan. Nakonec se však klan kvůli neaktivitě rozpadl.

Uprostřed srpna 2010 přišel zatím poslední zlomový okamžik. Bývalý člen klanu Chris se totiž rozhodl obnovit klan, což se mu nakonec povedlo a shromáždil první bývalé členy klanu. Hned jsme se přizpusobili nové verzi MTA:SA a umístili jsme se dobře v několika turnajích. Krize klanu nastala na jaře tohoto roku, kdy člen Honya odešel kvůli nedostatku času. Vyskytla se i možnost, že klan opustil kvůli nespokojenosti s jeho vývojem. Společně s několika dalšími členy klanu SAM založil svůj vlastní tým a do něj přetáhl více než 15 našich členů. My jsme ale tuto nepříjemnost již přešli a fungujeme naplno, dokonce k nám někteří bývalí členové, kteří odešli, chtějí zpátky ...
 
Historie české a slovenské MTA:SA scény je detailně popsána v těchto souborech:
 
Jako dodatek přikládáme již dlouho slibovaný příběh Chrise a jeho cesty MTA scénou:
 
Můžete se také podívat na naše úplně první nebo také druhé stránky s aktualitami a původními hráči klanu San Andreas Masters.

 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.