DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
Fórum zpráv » Klanové záležitosti » Žádosti o vstup do klanu » JAK NAPSAT ŽÁDOST

Seřadit:     printview
Autor: Zpráva:
Ingnition Člen klanu
Administrátor
55 Témata
registorván: 28.09.2010
16.09.2014, 17:10 offline odpovědět 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vítejte!
Jsme rádi, že jste projevil/a zájem o vstup do našeho klanu SAM. Než začnete vyplňovat formulář, přečtěte si prosím pár řádků v tomto topicu. Pomůžeme vám vyplnit a napsat co nejlepší žádost, která se vysoce podílí na našem rozhodnutí.

Žádám do klanu SAM poprvé:
Pokud k nám žádáte poprvé, řádně si přečtěte tento topic a následně vyplňte naší přihlášku, kterou naleznete zde: http://sam-clan.cz/obs...p?site=files&file=22. Přihlášku poté pošlete jako nové téma do příslušné sekce fóra. Jako předmět tématu udejte svůj nick ve hře.

Žádám do klanu SAM opakovaně:
Pokud jste se již min. jednou do klanu SAM hlásili, je nutné vyplnit speciální opakovanou žádost. Tu prosím řádně vyplňte. Pokud nenaleznete svojí předchozí žádost zde na foru, nic se neděje, vyhledáme si předchozí žádosti sami v databázi. Opakovanou žádost lze stáhnout zde: http://sam-clan.cz/obs...hp?site=files&file=21


//////////////////////////////////////
DŮLEŽITÉ RADY A TIPY!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\


Optimální žádost lze napsat (a také se to občas někomu podaří) s pouhou pomocí instrukcí uvedených ve formuláři. Bohužel ne každému se to povede, proto je zde tento příspěvek s dalšími informacemi a užitečnými tipy.

V současné době hraje MTA hodně lidí a není možné každého dobře znát, od toho je tu žádost, ve které se představíte. Čím lépe žadatele poznáme, tím spíše se pak správně rozhodneme.

Vyvarujte se nejčastějším chybám

1) V posledních pěti otázkách se rozepište co nejvíce a celými větami. Není nutné použít nabídnutá témata, ta jsou tam pouze pro inspiraci. Pokud si myslíte, že je váš text stále moc krátký, přidejte detaily, zdůvodněte. Pište vše, co se i třeba jen okrajově týká nároků na hráče MTA - lepší napsat více než méně. Následují příklady z reálných žádostí.

umim DD" - Jak dlouho hrajete? Umíte s jakýmkoli vozidlem (Sabre, Sultan, Tampa, Bullet...) nebo jen Cheetah?

pisat na web novynky ale co sa naskitne tak sa snazim" - Přidejte odkaz, kde ty novinky jsou.

zaujimam sa hudbou mam aj vlastny mix . Photoshop" - Stejná situace, nahrajte někam svoji hudbu, ukažte nám obrázky z Photoshopu, uvedení nějaké špičkové práce je jistě výborným příkladem, na který se těšíme!

organizoval jsem už, byl jsem CL" - Jak to dopadlo? Co třeba odkaz na web? Nebo reference na organizovanou akci z řad účastníků? Jakého klanu jste byl(a) leader? Jak si ten klan vedl a proč skončil?

snaha skouset nove veci" - Jaké třeba? Kolik se jich ukázalo jako dobrých?

tymova prace" - Nějaké úspěchy, které by to dokládaly, nebo reference z předchozích klanů? Můžete to něčím doložit, nebo to jen píšete, abyste toho měl(a) víc v žádosti?

U cizích jazyků se vyplatí napsat (a vypadá to profesionálně) i úroveň jednotlivých dovedností (tzv. SERR). To nás zajímá hlavně kvůli účastem v mezinárodních turnajích, je pro nás důležité, aby se naši hráči byli schopni civilizovaně dorozumět.

Když budete psát, nezapomeňte si text zálohovat. Již se stalo, že si žadatel po pilném psaní a vyplňování text omylem sám smazal a pak musel psát znovu.

2) Uvádějte správné důvody odchodů z předchozích týmů. Dochází často k záměnám příčiny a následku, opět následuje série příkladů:

rozpad klanu" - Klan se rozpadne právě kvůli tomu, že z něj všichni hráči odejdou, tedy odchod způsobuje rozpad, ne naopak. (Nezaměnit se zrušením klanu, kdy vedení rozhodne, že klan končí.)

vyhození z klanu" - Tady nás také zajímá, proč jste byli vyhozeni (například „CL mě vyhodil, protože jsem mu naboural auto").

odešel jsem (sám, dobrovolně)" - Dobře, a důvod pro dobrovolný odchod byl jaký? Na to se ptáme.

šel jsem do jiného klanu"- Fajn, a důvod pro odchod jinam byl jaký? Co bylo v tom jiném klanu lepší?

Pro opravdu pěknou žádost je vhodné k důvodům odchodu, jako například malá aktivita, špatně vedený klan atd., napsat jak aktivní by měl ideální tým být, jak by se neměl podle žadatele vést klan atd. Velice se nám pak usnadní rozhodnutí, jestli u nás budete spokojeni.

3) Nezaměňujte aktivitu a délku působení v MTA.
Aktivita / Častost hraní = Kolik hodin za den nebo za týden hraji? Závisí moje aktivita na nějakých vnějších podmínkách, nebo hraji stále stejně často?
Délka působení = Odkdy hraješ MTA? Jak dlouho hraješ GTA:SA?
V obou případech očekáváme konkrétní časový údaj, nikoliv „Délka působení v MTA: Velmi dobra". Jestli je délka působení dobrá nebo ne, posoudíme my.

4) Informace, které se netýkají žadatele, a nezájem o tým samotný (hlavně u opakovaných žádostí)
Špatné příklady:
Líbí se mi váš klan, protože máte zkušené a dobré hráče."
Máte hodně serverů a tak bych k vám chtěl."
Váš web je dokonalý, tudíž bych se rád dostal do klanu."
Mám rád klany, které jsou na úrovni."
Tyto vlastnosti se týkají našeho klanu, ne žadatele. Skutečnost, že jsme vyspělí jak po technické i zkušenostní stránce, nemusíte opakovat.

Jsem velice zkušený, takže mě chtěla většina klanů - dal jsem však přednost vašemu kvůli vašim zkušenostem."
V přechozím klanu mě nevzali, tak zkouším štěstí zde."
Vy si nevybíráte klan, my si vybíráme vás. Posláním žádosti na sebe chcete upozornit a ukázat, že vy jste ten nejlepší kandidát pro nás a nikoliv, že bychom vás měli vzít kvůli tomu, že klan nemáte či hledáte.

K okamžitému zamítnutí žádosti může vést:

- Žádání do více týmů najednou či v blízkém časovém horizontu. (Tzv. zkusím to všude a třeba mě někde vezmou.)
- Členství či jen nošení clantagu jiného týmu při podané žádosti.
- Nevhodné chování žadatele či uvádění nepravdivých informací.
- Podání nepropracované žádosti a neschopnost ji opravit, nereflektování doporučení.

Pokud v žádosti uvedete nepravdivou informaci a budete přijati, tak v případě, že se tato skutečnost prokáže, budete muset tým opustit.

Jak se bude posuzovat?

Pokud budeme se žádostí spokojeni, můžete přijít na trénink, na kterém se podíváme na dovednosti ve hře a rozhodneme o (ne)přijetí. Obvykle zveme na nejbližší trénink, ale může se stát, že dáme několik týdnů čas na rozmyšlenou (zvláště pokud je důvod se obávat, že žadatel opravdový zájem nemá, nebo podává opakovanou žádost).
Kdyby se stalo, že žadatel nebude mít čas, měl by to napsat na forum ke své žádosti a buďto se rozhodne bez jeho účasti, nebo se rozhodnutí posune.
O úspěšnosti žádosti rozhodují všichni aktivní hráči rovným dílem - každý se podle svého svědomí rozhodne a pokud žadatel dostane dostatečný počet kladných hlasů, je přijat. Tajné hlasování probíhá na tréninku, ale započítá se i stanovisko těch, kteří se nemohli dostavit a svůj názor dříve vyjádřili (například v konverzaci na Skypu).
Každý hráč klade jiný důraz na různé aspekty - propracovaná žádost (versus odfláknutá), umění ve hře (trpělivost, dovednosti, schopnost předvídat situace, taktizování, týmová hra...), psychická vyspělost hráče a další.

Ve velmi výjimečných případech je možné dobře známého hráče přijmout i okamžitě bez čekání při souhlasu celého vedení mimo regulérní trénink. (To se od května roku 2011 stalo pouze jednou.)

Přihlášky jsou otevřené ke komentářům nečlenů SAM, aby se uvedly důležité informace o žadatelích, které se nezmínily nebo překroutily v žádosti. O tyto komentáře velice stojíme a děkujeme těm kteří přispívají, mezi tyto užitečné komentáře patří např.:
Z klanu XYZ jsi neodešel sám, vyhodil tě CL protože si nabíral členy a to jsi nesměl!"
Měl jsem zkušenost s tímto hráčem v klanu ABC při CW proti DEF (link na CW: ...) - pomohl nám k výhře a choval se po celou dobu slušně."
Naopak ale nestojíme o komentáře, které nám nic o žadateli neřeknou nebo se jen snaží zvrátit naše rozhodnutí. To jsou například následující:
Je to můj kámoš, proč ste ho nevzali?"
Tohodle blbce neberte, byl zatím jen v jednom klanu, asi ho nikde nechtěj, má si brát vzor ze mě - každou neděli jsem v jiném!"

V případě úspěchu budete přidán(a) na web do členů a do Skype konverzace, kde se vše řeší. Pokud hrajete i na MSHost.cz, je nutné formálně podat "přihlášku" na serveru, aby jsi mohl(a) nosit clantag. Automaticky po přijetí získáváte všechny pravomoci člena, jako například hlasování o přijetí jiných či hraní zápasů.

V případě neúspěchu je dobré vědět, proč jste nebyl(a) přijat(a). Pokud si myslíte, že tento důvod již pominul, je možné další žádost podat 3 týdny od minulé.

Máte opravdu velký zájem?
Lepší než desetkrát napsat „opravdu k vám chci, neodejdu po dvou dnech jako minule a předminule" je provést ještě práci navíc, aby se ukázal opravdový zájem.
Stačí třeba pod žádost napsat svoji cestu MTAčkem, nebo proč je pro mne SAM důležitější než ostatní týmy (pokud se nejedná o opakovanou žádost, kde je tato otázka obsažena), či přiložte své vytvořené video, pokud jste nějaké vytvářeli. Cokoliv nad rámec žádosti prokáže skutečný zájem.

Díky za přečtení a pochopení, těšíme se na Vaši žádost!

http://steamsignature.com/status/czech/76561198048194711.pnghttp://steamsignature.com/AddFriend.png
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Seřadit:     printview


Než začneš odpovídat musíš se zaregistrovat!

registrace
přihlášení
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.