DOMŮ      ČLENOVÉ      O NÁS      ČLÁNKY      ZÁPASY      FORUM      KONTAKT
Jsme herní klan založený 26. února 2006. Hrajeme hru s názvem MTA:SA, což je modifikace na jednu z nejznámějších her z roku 2005, GTA: San Andreas. Patříme ke špičce klanů na česko-slovenské scéně a snažíme se držet i kontakt s těmi nejlepšími světovými klany.
 

Nejste registrovaný na našem serveru? Zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo? Nechte si poslat nové.
 
  ČLÁNKY


  Nakoukání do kultůry MTA:SA DM na obědnávku slavnoj MTA-race klanu SAM
  Autor: Amoniak  Datum: 12.07.2011   Hodnocení  
 
Po přečení nadpisu si může většina lidí myslet, že jsem se již nadobro zbláznil, nebo že mi někdo hackl účet a napsal novinku stylem nachytat co nejvíce chyb. Nadpis je však myšlený vážně. Jde o parodii na název filmu Borat, který se celým názvem jmenuje "Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu". Motiv tohoto filmu se však trochu blíží tomu, o čem chci dnes psát. Jde o rozdíly mezi starou dobrou MTA Race 1.1.1 verzí a novou MTA SA DM 1.0.4. Včera jsem měl tu možnost si ji zahrát a porovnat klady a zápory nových verzí. Občas je klad a zápor velice subjektivní, že by se dal přesunout i do druhé skupiny, ale snažil jsem se to roztřídit ze svého pohledu, tak jak to můžeme chápat, jako zarytí příznivci verze 1.1.1.

Hru jsem si stáhl a nainstaloval. Po instalaci se hra spustila a otevřelo se úplně nové uživatelské rozhraní, které se podobá staré verzi jen velice málo. V settings jsem si hrdě změnil nick na svůj herní nick s klantagem a šel vyhledat servery. Příjemnou změnou bylo to, že se servery automaticky hledaly, avšak bylo jich takové množství, že i když jsem zvolil možnosti, aby jich bylo co nejméně, tak se stejnak načítaly asi minutu. Počet nalezených serverů byl podle mě v řádu stovek (omlouvám se, pokud jsem toto číslo přehnal, přesný počet si nepamatuji). Našel jsem 2 CZ/SK/PL servery, které obsahovaly race mod. Ne všechny servery jsou však s Race Modem! Ve hře jsou i mody jako "realny život", "střílení do sebe ", "mod MTASA" a mnoho dalších. V mém úmyslu bylo testovat server, na který bychom byli nejvíce zvyklí - server, kde jsou DD mapy. Šlo o český server, takže jsem rozuměl, o čem si hráči povídají (německé servery a anglické jsem neměl čas vyzkoušet), což také něco o hře napovědělo. Přináším tedy seznam a komentář k jednotlivým výhodám a nevýhodám, čtěte proto dále...

čti více čti více


Edit od Amoniaka:
Měli jste možnost si zde přečíst klady a zápory různých verzí MTA. Bylo by dobré, abyste do komentářů napsali váš názor na to, jakou verzi a jak často budete ochotní hrát. Na vyjádření bych navrhl čas do 18:00 31.8. - asi nás nebude zajímat názor někoho, kdo sem nechodí.

Napsal Sulfan
 

Musíš být zaregistorvaný a přihlášený, aby jsi mohl hodnotit články!
 
Stránka 1 z 1
 
Pro přidání komentáře se musíš přihlásit!
 
 

 
Partneři:
 
 
Stránky provozuje a technicky spravuje Ingnition.cz, master@ingnition.cz.
MULTI THEFT AUTO, GRAND THEFT AUTO, SAN ANDREAS, SAM, SAN ANDREAS MASTERS
Copyright © 2006 - 2020 sam-clan.cz,
Všechna práva vyhrazena.